Nowoczesne brzmienia zawładną Dolnym Śląskiem.
Wszystko dzięki wydarzeniom muzycznym z cyklu

POSŁUCHANE

[ www | facebook | instagram ]

Entuzjaści nowoczesnych, elektronicznych brzmień powinni koniecznie zapisać w kalendarzach dwie daty: 10 VI i 19 VIII. To właśnie wtedy w Świdnicy odbędą się najbliższe odsłony eventu muzycznego POSŁUCHANE. Na scenie wystąpią czołowe postacie naszej rodzimej sceny.

10 czerwca

Świdnica, Park im. Jana Kasprowicza:
Władysław Komendarek
Chmara
Julian Kulczyński
An On Bast
NOHONO 

Świdnica, Rynek 39–40 (afterparty w pustostanie):
Verlake
Tryptaminee

II edycja POSŁUCHANE to intensywne i ekscytujące spotkanie z nowoczesną muzyką elektroniczną. Eksperymentalne łączenie dźwięków z obrazem, nieoczywiste i fascynujące przestrzenie, odważni artyści wytyczający własne muzyczne ścieżki – to właśnie jest znak rozpoznawczy świdnickiej imprezy.

POSŁUCHANE to także całoroczna, cykliczna oferta muzyczna, która dzięki swojej całościowej koncepcji zachęca uczestników do regularnego udziału w kulturze na najwyższym poziomie. Korzystając z możliwości, jakie dają nowe media i technologie, wprowadzimy publiczność w bogaty świat muzyki elektronicznej. Tegoroczna edycja to 5 eventów (czerwiec – listopad)  wraz z wydarzeniami  towarzyszącymi. Łącznie zaprezentowanych zostanie kilkudziesięciu artystów.

http://youtu.be/BXDlcjtPG8Q