Zapraszamy na 9. koncert w ramach cyklu Otwarta Scena!
Czeka nas tym razem mieszanka stylów, od elektroniki przez rock, po metal

Planete T

[muzyka elektroniczna]
soundcloud

Boom in Roswell

[hard rock/grunge/stoner]
facebook | soundcloud

Gorthaur

[metal]
www | facebook

Plenete T – pod tym pseudonimem kryje się świdniczanin Damian Rzucidło. Muzyka interesuje go od najmłodszych lat, produkcją muzyczną zajmuje się od około 3 lat. W jego utworach można usłyszeć inspiracje takimi gatunkami jak trance, techno, drumm&bass, house, electro. Preferuje styl lat 90tych.

Boom in Roswell założono w kwietniu 2014 roku w Nowej Rudzie, grający różne odmiany rocka. W skład zespołu wchodzą: Wojciech Głuchowski (wokal, gitara), Rafał Głuchowski (gitara), Michał Głuchowski (bas), Marek Lisowski (bębny).

Gorthaur powstał w 1995 roku w Nowej Rudzie. Przez te 20 lat udało im się zagrać trochę koncertów, 4–krotnie na festiwalu „Castle Party” w Bolkowie, zajęli 2. miejsce w II edycji dolnośląskiej listy przebojów, wystąpili w programie „Mówmy Swoje” w Telewizji Wrocław, brali udział w eliminacjach do „Debiutów” w Opolu, nagrali wiele materiałów demo, dwie duże płyty „New Better Existence” i „Seasons”. Zwłaszcza drugi album wydany przez Halotan Records, cieszył się dużym uznaniem nie tylko w Polsce, ale też zagranicą, a szczególnie w Rosji. Ostatnie nasze wydawnictwo nagrane w 2015 roku z okazji 20-lecia powstania zespołu to E.P. „XX”. Składają się na nią utwory starsze nagrane w nowych wersjach, a także 3 nowe „Seven Deadly Sins”, „Room After Room”, „Myślisz…”. 

https://youtu.be/Nrp53knuX-U

banfb851x315