WYSTĘP ODWOŁANY PRZEZ ORGANIZATORA
BILETY MOŻNA ZWRACAĆ W MIEJSCU ZAKUPU

NARWANI Z KONTEKSTU

www | facebook

Grupa komedii improwizowanej. Na stałe występująca we Wrocławiu (Klub Włodkowica 21) oraz w Opolu (Teatr im. Jana Kochanowskiego).

Grupę tworzą członkowie kabaretów Chyba, Dabz i Nic nie szkodzi.

Każdy wieczór z Narwanymi jest nieprzewidywalny i pełen zaskakujących zwrotów akcji, a tego, że będziecie się śmiać do rozpuku, możecie być absolutnie pewni. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że show tworzone jest z udziałem publiczności. To jej nieposkromiona wyobraźnia stawia przed Narwanymi kolejne wyzwania. To widzowie decydują co, gdzie i jak mają odegrać Narwani. Po drugie dlatego, że Narwani to znakomici aktorzy, którym niestraszna żadna rola i w każdej są przezabawni. Po trzecie dlatego, że niebanalny prowadzący tworzy świetną, kameralną atmosferę. A na czym polega spotkanie z Narwanymi? Otoż na show Narwanych składa się kilkanaście improwizowanych gier: począwszy od parodii popularnych formatów TV, przez te znane z programu Whose Line Is It Anyway, aż po gry autorskie. Wieczór z Narwanymi z Kontekstu to dwie godziny znakomitej zabawy.

Od października 2014 roku Narwani wraz z red. Tomaszem Sikorą są współgospodarzami Loży Szyderców – najpopularniejszej i legendarnej już audycji Radia Wrocław. Do usłyszenia codziennie od pon do pt od 18 do 19.