Już w najbliższy piątek 8 lutego w klubie Bolko wystąpi Medium, przedstawiciel wytwórni Asfalt Records i jedna z ciekawszych postaci polskiego rapu. Przed reprezentantem Kielc zaprezentują się świdniczanie WNS oraz Kezu/KMN.

Medium będzie promował zeszłoroczny album „Graal”, który wielu recenzentów oceniło bardzo wysoko, zwracając uwagę na niezwykle przemyślane teksty, traktujące o ważnych społecznie kwestiach. To właśnie warstwa tekstowa sprawia, że ten artysta wyróżnia się obecnie w środowisku hip-hopowym. Podobnie jak świdnicki WNS. Rymowanie stanowi część jego osobowości, którą wyraża poprzez muzykę rap. Walczy z utartą powszechnie opinią, że subkultura hip-hopowa to tylko narkotyki, szerokie spodnie i przekleństwa. Wieczór w Bolko rozpocznie o godzinie 19:00 występ Kezu/KMN.

Przypominamy, że bilety w niższej cenie przedsprzedaży (20 zł) można kupić do czwartku włącznie. W piątek cena wyniesie 30zł. Sprzedaż prowadzi Informacja Turystyczna (Rynek / ul. Wewnętrzna 2) oraz sieć Ticketpro (m.in. w salonach Empik).

wideo: