Od piątku 6 listopada można kupić bilety na świdnicki występ Voo Voo. Grupa będzie promować swój ubiegłoroczny album pt. „Dobry wieczór”. Koncert odbędzie się 6 grudnia w Sali Teatralnej ŚOK, równo 3 lata od poprzedniej wizyty Wojciecha Waglewskiego w Świdnicy.

W 30. rok swego istnienia grupa Voo Voo weszła z 35. albumem pt. „Dobry wieczór”.  Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Mariusz Owczarek z portalu T-Mobile Music w swojej recenzji pisał: „właściwie nie zaskakuje mnie już wcale to, że każdy album Voo Voo mnie… zaskakuje. Zabiera w podróż do świata, w którym muzyka nie zna granic stylistycznych, a także tych na mapie. To album inny niż poprzednie płyty Voo Voo, ma wolniejsze tempo i więcej przestrzeni. Owe przestrzenie doskonale wykorzystuje Waglewski, zdecydowanie więcej tu jego gitary niż na ostatnich albumach grupy.”

Voo Voo powstało w 1985 r. w Warszawie a jego założycielem jest Wojciech Waglewski – kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny. Niemal od początku Voo Voo współtworzy Mateusz Pospieszalski, wirtuoz saksofonu jak również kompozytor i producent muzyczny. Ich ubiegłoroczny album promuje teledysk do utworu „Po godzinach”:

Bilety na organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury koncert można kupić w cenach: 30 zł (ulgowy), 40 zł (normalny), 50 zł (w dniu koncertu). Sprzedaż prowadzi Informacja Turystyczna w Świdnicy, salony Empik oraz wszystkie punkty sieci Ticketpro. Ulga przysługuje młodzieży do 18 roku życia oraz posiadaczom Świdnickiej Karty Dużej Rodziny. Partnerami koncertu są restauracja Piwnica Ratuszowa, Chocoffee oraz Empik. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.sok.com.pl/voo-voo-koncert/

KONKURS FIRST MINUTE! Wśród osób, które przez weekend (do niedzieli 8 listopada włącznie) kupią bilety w Informacji Turystycznej, organizatorzy rozlosują płytę Voo Voo pt. „Dobry wieczór” oraz zestawy czekolad i pralin ufundowane przez Chocoffee!

PLAKAT voo voo_tn