Sobotni koncert Sariusa w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na scenie pojawi się też Prospect z Wałbrzycha oraz świdniczanie Loczek i Hider. W sprzedaży zostały ostatnie sztuki biletów.

Sarius promuje swój album “Wszystko co złe”, którego recenzję napisał i zgłosił do konkursu ŚOK Remigiusz Depta (całość przeczytacie tu: http://www.sok.com.pl/sarius-koncert/). Najnowszy krążek Sariusa cieszy się zainteresowaniem fanów i dziennikarzy i zdobywa liczne nagrody. Uznanie zyskały zwłaszcza gitarowe podkłady Gibbsa. Większość sal koncertowych na trwającej trasie zapełnia się do pełna podczas koncertów. Wygląda na to, że tak też będzie w Świdnicy.

W roli supportów pojawią się 3 składy:
Prospect to duet z Wałbrzycha a ich hip-hop ma bardziej klasyczne brzmienie. Działają od 2014 roku a pod koniec zeszłego dzięki współpracy z Dystrykt Records wypuścili nowe utwory i teledyski w ramach albumu “Demony Wojny”.

Najmniejszy dorobek spośród występujących mają Loczek i Hider. To oni rozpoczną sobotnie występy w Klubie Bolko.

Klub Bolko będzie otwarty w sobotę od godziny 19:00 – start koncertów o godzinie 20:00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 35 zł i dostępne są DO WYCZERPANIA PULI w kasach ŚOK oraz on-line na stronie: http://bilety.sok.com.pl/