Występy Wild Free Children (hard rock), The Floorators (rock’n’roll) oraz jam session to wydarzenia, które odbędą się w sobotę 18 kwietnia w Klubie Bolko. Świdnicki Ośrodek Kukltury zaprasza wszystkich muzyków i fanów muzyki do wspólnego oglądania i koncertowania.

Sobotni jam session, pierwszy który odbędzie się w małej sali koncertowej Klubu Bolko, rozpocznie zespół prowadzący w składzie Bartek Bednarz (bas), Mateusz Chochołek (perkusja), Piotr Krakowski (gitara), Paulina Lenda (wokal), Artur Wojtysiak (instrumenty klawiszowe). Każdy chętny będzie mógł dołączyć na scenie do jamu i wykonać wspólnie utwory z listy standardów dostępnej na stronie ŚOK lub inne. Usłyszymy m.in. wykonania takich klasyków jak „Smells Like Then Spirit” Nirvany czy „Foxy Lady” Jimi Hendrixa.

Po długiej koncertowej przerwie na świdnicką scenę powrócą też The Floorators – czterogłowa bestia, poczęta w oparach bagnistej Witoszówki, zrodzona by z dumą nieść sztandar ku chwale pierwotnego rock’n’rolla. W tekstach swych opisuje codzienny swój żywot, począwszy od szybkich kobiet, skończywszy na najmocniejszych trunkach. Na pierwszy rzut oka niepozorna, lecz rzadko kiedy zostawia za sobą jeńców.

Wieczór rozpoczną Wild Free Children – formacja hard-rockowa inspirująca się głównie muzyką lat 80tych i 90tych.

Wstęp na sobotnie wydarzenia w Klubie Bolko jest bezpłatny. Początek koncertów o godzinie 18:00 a zakończenie po zejściu ze sceny ostatniego jamującego muzyka. Szczegóły na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

ŚSM_The_Floorators_plakat_tn