Powrót
Archiwum

I Turniej WRC3 – zmiana daty!

Data

10 Kwietnia 2013

Miejsce

sala teatralna, Świdnicki Ośrodek Kultury

Bilety

wpisowe, 5 zł

Turniej WRC3 został przełożony. Informacje o nowej dacie podamy wkrótce. Osoby, które wpłaciły wpisowe, mogą je odebrać w Informacji Turystycznej w świdnickim rynku.

 Już 10 kwietnia 2013 Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” wraz z Świdnickim Ośrodkiem Kultury zapraszają na I Turniej WRC3 na playstation.

Grać będziemy na sali widowiskowej ŚOK. Zapisy trwają do 9 kwietnia 2013 w Informacji Kulturalno – Turystycznej w Świdnicy.

Wpisowe wynosi 5 zł od osoby.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin I Turnieju WRC 3

  1. Organizatorami turnieju są Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” oraz Świdnicki Ośrodek Kultury .

  2. Każda osoba wyrażająca chęć uczestnictwa w I Turnieju WRC 3 powinna uiść opłatę wpisową i zapisać się na listę graczy w Informacji Turystycznej (ul. Wewnętrzna 2), kwota wpisowego 5 złotych.

  3. Zapisy na imprezę trwają do 9 kwietnia w Informacji Turystycznej w Świdnickim Rynku.

  4. Turniej odbędzie się w środę 10.04.2013 roku, o godzinie 16:00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  5. Każdy uczestnik zobowiązuje się przestrzegać wewnętrznych regulaminów Wieży Ratuszowej oraz Świdnickiego Ośrodka Kultury, naruszenie regulaminu upoważnia organizatorów do wyproszenia uczestnika turnieju z imprezy bez możliwości starania się o zwrot wpisowego.

  6. Uczestnicy podczas Turnieju mogą używać jedynie pada, który zapewnia organizator, dodatkowo uczestnicy będą grać na ustawieniach standardowych dzięki czemu zachowana zostanie zasada fair play.

  7. Trasa wyścigu i samochód jakim będzie można się ścigać zostanie podana w momencie rozpoczęcia turnieju.

  8. Każdy uczestnik imprezy może przejechać „OS” tylko raz, pięciu graczy z najlepszymi wynikami przechodzi do finału.

  9. Finał to trzy odcinki specjalne wybranego przez organizatorów rajdu, turniej zwycięża gracz który, będzie miał najlepszy łączny czas przejazdu.

  10. W przypadku zniszczenia sprzętu organizatorów, uczestnik imprezy zobowiązuję się pokryć koszty naprawy bądź wymiany sprzętu na nowy.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+