Turniej WRC3 został przełożony. Informacje o nowej dacie podamy wkrótce. Osoby, które wpłaciły wpisowe, mogą je odebrać w Informacji Turystycznej w świdnickim rynku.

 Już 10 kwietnia 2013 Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” wraz z Świdnickim Ośrodkiem Kultury zapraszają na I Turniej WRC3 na playstation.

Grać będziemy na sali widowiskowej ŚOK. Zapisy trwają do 9 kwietnia 2013 w Informacji Kulturalno – Turystycznej w Świdnicy.

Wpisowe wynosi 5 zł od osoby.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Regulamin I Turnieju WRC 3

  1. Organizatorami turnieju są Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” oraz Świdnicki Ośrodek Kultury .

  2. Każda osoba wyrażająca chęć uczestnictwa w I Turnieju WRC 3 powinna uiść opłatę wpisową i zapisać się na listę graczy w Informacji Turystycznej (ul. Wewnętrzna 2), kwota wpisowego 5 złotych.

  3. Zapisy na imprezę trwają do 9 kwietnia w Informacji Turystycznej w Świdnickim Rynku.

  4. Turniej odbędzie się w środę 10.04.2013 roku, o godzinie 16:00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  5. Każdy uczestnik zobowiązuje się przestrzegać wewnętrznych regulaminów Wieży Ratuszowej oraz Świdnickiego Ośrodka Kultury, naruszenie regulaminu upoważnia organizatorów do wyproszenia uczestnika turnieju z imprezy bez możliwości starania się o zwrot wpisowego.

  6. Uczestnicy podczas Turnieju mogą używać jedynie pada, który zapewnia organizator, dodatkowo uczestnicy będą grać na ustawieniach standardowych dzięki czemu zachowana zostanie zasada fair play.

  7. Trasa wyścigu i samochód jakim będzie można się ścigać zostanie podana w momencie rozpoczęcia turnieju.

  8. Każdy uczestnik imprezy może przejechać „OS” tylko raz, pięciu graczy z najlepszymi wynikami przechodzi do finału.

  9. Finał to trzy odcinki specjalne wybranego przez organizatorów rajdu, turniej zwycięża gracz który, będzie miał najlepszy łączny czas przejazdu.

  10. W przypadku zniszczenia sprzętu organizatorów, uczestnik imprezy zobowiązuję się pokryć koszty naprawy bądź wymiany sprzętu na nowy.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!