Powrót
Aktualności

Hip-hopowy weekend w Świdnicy dla starszych i młodszych

Data

15 Listopada 2018

Wielka Rapsodia Świdnicka to bitwa freestyle, która przyciągnie w sobotę do Klubu Bolko zawodników m.in. z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Zielonej Góry. A w niedzielę w sali teatralnej ŚOK historia hip-hopu dla dzieci.

6. edycja Rapsodii wyróżnia się m.in. podkładami granymi przez liveband. O główne nagrody z puli 1300 zł powalczy ponad 20 zgłoszonych do tej pory raperów. Wśród rozstawionych znajdzie się m.in. Will Spliff (tegoroczny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej) oraz świdniczanin Doro (finalista kilku edycji WRŚ). W składzie jury Madział, Łoker i Czeski – zwycięzca wielu krajowych bitew. Imprezę po krótkiej przerwie ponownie poprowadzi Daniel ‘Demia’ Warakomski.

Klub Bolko będzie czynny w sobotę od 18:00. Wtedy też rozpocznie się rejestracja uczestników i open mic a już o 19:00 startują eliminacje. Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 zł a w dniu imprezy 20 zł. Szczegóły na stronie imprezy.

Natomiast w niedzielę w teatrze wydarzenie specjalne dla młodego pokolenia fanów hip-hopu. Historię tego gatunku przedstawi Patrycjusz ‘Nullo’ Kochanowski (wokal), Sławomir ‘Slime’ Jeśko (gramofony) i Mateusz Chochołek (produkcja). Spotkanie rozpocznie się o 16:00 a wstęp jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzeń jest Świdnicki Ośrodek Kultury.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+