W środę 21 października rusza sprzedaż biletów na występ braci Waglewskich. Koncert Fisz Emade Tworzywo odbędzie się 21 listopada w świdnickim Klubie Bolko. W promocji „first minute” do wygrania ich zeszłoroczny album pt. „Mamut” oraz prezenty od Chocoffee i salonu Empik.

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producenta i wokalisty. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Stale eksperymentują, starając się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.

„Mamut” to według Gazety Wyborczej „najlepsza polska płyta 2014 roku”, na której obok utworów hiphopowych tak charakterystycznych dla tych artystów, pojawia się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensemble Terrible. Singlowy utwór „Ślady”, z gościnnym udziałem Justyny Święs z zespołu The Dumplings, przez 6 tygodni utrzymywał się na 1. miejscu Listy Przebojów Radiowej Trójki.

Promocja „first minute” obowiązuje w przypadku zakupu biletów w Informacji Turystycznej w Świdnicy. Osoby, które do niedzieli 25 października kupią tam wejściówki, będą miały szansę wziąć udział w losowaniu płyty Fisz Emade Tworzywo – „Mamut”, zestawu pralin i czekolad od Chocoffee oraz kuponu prezentowego od salonu Empik Świdnica. Bilety są również dostępne w salonach Empik oraz punktach sieci Ticketpro i na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety trafiają do sprzedaży w limitowanej ilości (250 sztuk!) i można je kupić w następujących cenach: 30 zł ulgowe / 40 zł normalne / 50 zł w dniu koncertu. Bilety ulgowe przysługują osobom do 18 roku życia oraz posiadaczom Świdnickiej Karty Dużej Rodziny (uprawnienia do korzystania z ulgi będą sprawdzane w dniu koncertu na bramce).

Organizatorem koncertu, który odbędzie się 21 listopada w Klubie Bolko, jest Świdnicki Ośrodek Kultury a partnerami są manufaktura czekolady Chocoffee, salon Empik Świdnica i restauracja Piwnica Ratuszowa, w której w dniu koncertu czeka rabat na posiadaczy biletów.

PLAKAT fisz emade tworzywo_tn