Zapełniona po brzegi sala i mnogość atrakcji. Tak wyglądały obchody Dnia Kobiet i setnego jubileuszu powstania Ligi Kobiet Polskich.

Motyw przewodnim, tak jak w latach poprzednich, była promocja zdrowego trybu życia. Przybyłe świdniczanki mogły więc skorzystać z bezpłatnych badań, porad lekarskich i wskazówek stylistów. W dalszej części programu Panie mogły zadbać również o rozwój wewnętrzny, słuchając wykładów zaproszonych gości.

Na uroczystej gali doszło także do rozstrzygnięcia konkursu „Świdnickie metamorfozy”. Elżbieta Sasnal-Studnicka oraz Dorota Majcher, dzięki pomocy stylistów i wizażystów całkowicie zmieniły swój wizerunek.

Do „Rozmów na kanapie z Paniami sukcesu…” zaproszono aktorkę Grażynę Wolszczak, byłą szefową wrocławskiego oddziału Telewizji Polskiej Anitę Białek oraz wrocławską bizneswoman Jolantę Jurkowlaniec, Ciekawym wydarzeniem był także pokaz mody projektanta Sebastiana Szrajbera, w którym wystąpiły przedstawicielki polityki, biznesu i prasy.

Życzę, żeby rzeczywiście to kobiece „ja” kwitło” i żeby było piękne jak wiosna, która mam nadzieję przez moment pokazała się i za chwilę nadejdzieWszystkiego dobrego – życzył Prezydent Wojciech Murdzek. Galę zakończył wyśmienity recital przygotowany przez Katarzynę Skrzynecką.

Relację z imprezy również na: swidnica24.pl | ws-24.pl | swidnicafakty.pl