Gang The Funk istnieje już 5 lat. Współpracujemy, ciężko trenujemy i oczywiście przy tym świetnie się bawimy. Ogromną przyjemność sprawia nam taniec, dlatego jest to dla nas niesamowita pasja, a także radość!

Skład ekipy to:

a) Adrianna „Piachu” – pasjonatka tańca w każdej postaci! Łapie się każdego wychwyconego dźwięku w muzyce. Jej stylem przewodnim jest Hip Hop i Popping. Na parkiecie czuję się jak ryba w wodzie.

b) Błażej „Bazi” – jest zajawkowiczem b-boyingu, bez przerwy trenuje, by w przyszłości dorównać swoim idolom. Tańczy również popping. Jest jedynym chłopakiem w ekipie. Mocno przykłada się do tańca a jego występy przepełnione są zawsze mocną energią!

c) Iga – rozbawiona i pełna życia optymistka, tryskająca sporą energią na parkiecie! W każdym jej występie widać włożone serce i moc, którą można zaobserwować przy każdej pokazówce. Oprócz hip hopu uwielbia locking, w którym się specjalizuje.

d) Karolina „Bimba” – jedyna i niezastąpiona osoba w składzie „GTF”, która tańczy house i hip hop – wkłada w swój taniec  mnóstwo serca i dynamiki.

e) Marta „Siwa” – dziewczyna, która oprócz hip hopu specjalizuje się w dancehallu. Charakteryzuje się płynnością ruchową a jej pokazy są zawsze urozmaicone i precyzyjne.

f) Monia – pozytywna dziewczyna, która również podobnie jak Marta oprócz hip hopu tańczy dancehall. Odznacza się rozmaitością ruchową. Jej taniec przykuwa uwagę innych, ciesząc się ogromnym uznaniem.

g) Kasia – mocno zakorzeniona w hip hopie i jego odmianach. Tańcząc zapomina o wszystkim, pokazując przy tym ogrom swej pasji.

Gang The Funk to radość, współpraca, zabawa, oraz to co wszędzie jest najważniejsze: miła atmosfera i zrozumienie, połączone z ciężką, solidną, wytrwałą pracą każdego z nas. Mimo, że jesteśmy bardzo różnymi ludźmi – razem tworzymy mieszankę wybuchową.

(info: zespół)