Grający mieszankę heavy i thrash metalu legnicki Airstrike jest kolejnym zespołem, który zaprezentuje się świdnickiej publiczności w ramach Otwartej Sceny. Ich występ odbędzie się 12 lutego w Klubie Bolko.

Airstrike gra już od wielu lat a w obecnym składzie od półtora roku. Jego muzycy uwielbiają szybkie i ciężkie granie a ich muzyka ma być odskocznią od zmartwień dnia codziennego – publiczność ma zapomnieć o otaczających problemach i dać się ponieść fali gitarowej jazdy, przemieszczającej się ścianie dźwięku, która po dotarciu do ucha ma zniewolić ciało w muzycznej eksplozji energii! Grupa obecnie pracuje nad albumem i demem, które jest już prawie gotowe.

Airstrike zdobył 799 głosów publiczności a poniżej prezentujemy pełne zestawienie wszystkich biorących udział wykonawców. Głosowanie trwa nadal w tym miejscu http://bit.ly/OtwartaScena. Najbliższy wolny termin Otwartej Sceny to 15 kwietnia 2016 a podliczenie głosów nastąpi 4 marca 2016.

799 GŁOSÓW
Airstrike (Legnica)
gatunek: heavy metal, thrash metal
posłuchaj: http://youtu.be/HLlAb0oBKW4

166 GŁOSÓW
NervoKaina (Lubin)
gatunek: rock alternatywny
posłuchaj: http://youtu.be/kAhf7e21G7w

140 GŁOSÓW
comin (Wałbrzych)
gatunek: metal
posłuchaj: http://youtu.be/zq8iMIkFo1c

72 GŁOSY
Anty Klerykał (Mieroszów)
gatunek: punk rock, metal
posłuchaj: http://youtu.be/mev70MvJjPw

72 GŁOSY
Iluminator (Świdnica)
gatunek: faunky, rock
posłuchaj: http://youtu.be/qwnhw-_Ztk8

71 GŁOSÓW
Apokalipsa (Wołów)
gatunek: metal, rock
posłuchaj: http://youtu.be/5f6-WXOA57U

70 GŁOSÓW
Aim Limit (Wrocław)
gatunek: metal
posłuchaj: http://youtu.be/dkjfD-NpXdQ

36 GŁOSÓW
Solaris Road (Wrocław)
gatunek: hard rock, new wave
posłuchaj: https://soundcloud.com/solarisroad/fight-a-fight

16 GŁOSÓW
Gorthaur (Nowa Ruda)
gatunek: dark independent
posłuchaj: https://youtu.be/jYqptEE2SLY

4 GŁOSY
In The Name Of God (Wałbrzych)
gatunek: thrash metal
posłuchaj: http://youtu.be/bHPVUn_5yiA

Więcej informacji na temat koncertu Aistrike i supportu, który zostanie podany wkrótce, można znaleźć na stronie www.sok.com.pl oraz w serwisie Facebook: www.facebook.com/events/523542131142108/

Otwarta Scena (www.sok.com.pl/osa/) jest projektem stworzonym i realizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury. Jego celem jest umożliwienie wykonawcom zagrania koncertu w Klubie Bolko w Świdnicy. ŚOK udostępnia scenę, nagłośnienie, oświetlenie, wsparcie organizacyjne i promocyjne. Jedyne co muszą zrobić zespoły, to wysłać zgłoszenie i zdobyć głosy publiczności.

Airstrike - foto