Powrót
Archiwum

Singin’ Birds [koncert]

Data

3 Maja 2018

Godzina

18.00

Miejsce

Sala teatralna ŚOK, Rynek 43

Bilety

35 zł parter / 25 zł balkon

Sprzedaż

Sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00) oraz na godzinę przed koncertem/spektaklem w miejscu wydarzenia. Także na bilety.sok.com.pl.

KUP BILET

 

Koncert Singin’ Birds to muzyczna podróż w czasie dla każdego. Zespół czerpie z amerykańskiej tradycji grup wokalnych z pierwszej połowy XX wieku, a myślą przewodnią w jego twórczości jest brzmienie głosów w bliskiej harmonii. W marcu 2017 roku ukazał się ich drugi album – „Swing & Roll”. W odróżnieniu od debiutanckiego „Niech tak zostanie”, dedykowany jest on słuchaczom kochającym taneczne brzmienia i rock’n’rolla. Singin’ Birds nie zapomina jednak o wiernych fanach muzyki swingowej. Na obu krążkach znalazły się, stylizowane na lata 50. i 60., własne wersje znanych przebojów oraz autorskie kompozycje. Pomimo umiłowania klimatu retro współczesne brzmienia również nie są im obce.

Singin’ Birds jest finalistą Konkursu Debiutów podczas 50. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, półfinalistą IV edycji programu Must Be The Music, a także gwiazdą trasy Lata z Radiem. Zespół wielokrotnie występował na festiwalach muzyki swingowej i jazzu tradycyjnego zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+