Kolejny numer bezpłatnego magazynu „074” tradycyjnie przynosi propozycje spędzenia wolnego czasu w Świdnicy i okolicach. Propozycje tym cenniejsze im dłuższe wieczory. Mimo zbliżających się Świąt będzie działo się naprawdę dużo.

Tradycyjnie już w Świdnicy obfitość wydarzeń teatralnych, jednak w grudniu króluje przede wszystkim premierowy spektakl grupy Alchemii Teatralnej: „Nasza Trzecia be”, na który wszystkie bilety są już wyprzedane. Podobno kolejna okazja będzie w styczniu! Oprócz tego, zapowiedzi spektakli „Zrozumieć H.”, „Pod niemieckimi łóżkami” i innych. Szczegóły w numerze.

Muzyczne przeżycia różnego gatunku czekają w okolicy: Jazzanova we Wrocławiu, Akurat w Dzierżoniowie, Farben Lehre i Trebunie Tutki w Jaworze. W Świdnicy natomiast będzie można zabrać dzieci na muzyczne spotkanie edukacyjne „Poranek Muzyczny: Zaśpiewajmy przy choince”.

Grudzień obrodził również w zawody sportowe i mecze ligowe wielu dyscyplin. Polecamy m.in. V Międzynarodowe Zawody Pływackie, Mistrzostwa Dolnego Śląska w Akrobatyce Sportowej, Turniej Karate Kyokushinkay, XXI Świdnicki Festiwal Tańca, Świąteczny Charytatywny Turniej Piłki Halowej.

Jeszcze więcej zapowiedzi, z kompletem informacji, można oczywiście znaleźć w papierowej edycji „074”, która od piątku jest dostępna w Świdnicy w Informacji Turystycznej a od dziś także w innych punktach na terenie miasta.

Wydawcą „074” jest Świdnicki Ośrodek Kultury a partnerami wydania Chocoffee, Młodzieżowy Dom Kultury oraz portal WS-24.pl.

DOŁĄCZ DO „074” NA FACEBOOKu