Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

KUP BILET

Liryczna, romantyczna, nostalgiczna. Po prostu miłosna. Taka jest najnowsza płyta Katarzyny Żak. Aktorka, która ma już na swoim koncie dwie płyty, tym razem sięgnęła po Osiecką. Płytę zatytułowała „Miłosna Osiecka”. Zapraszamy na koncert ją promujący!

„Album zawierać będzie tylko i wyłącznie teksty Agnieszki Osieckiej” – mówi Katarzyna Żak. „Wszystkie teksty o miłości, bo przecież nikt tak pięknie o niej nie pisał jak Agnieszka Osiecka. Miłość była dla Agnieszki najważniejsza. Chyba i ja jestem już w takim momencie życia, kiedy na pewno wiem, że to miłości pragniemy najbardziej”.

Na płycie jest 14 piosenek. „Wybrałam utwory, które są mi najbliższe” – wyznaje aktorka. „I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie.”

Siłą tej płyty z pewnością są dwa nowe teksty Poetki, które aktorka otrzymała od Fundacji Okularnicy. Pierwszy to „Miłości potrzebna jest epika”, do którego nikt dotąd nie napisał muzyki. Zrobił to teraz muzyk i kompozytor Witold Cisło. Drugi to test piosenki „Sprzedam cię” wydany w jednym z tomików poetyckich Agnieszki Osieckiej.