Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu spektaklu.

KUP BILET

Świdnicki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spektakl „Kot w butach”.
Jeden z najpopularniejszych utworów dla najmłodszych tym razem w nieco innej konwencji. Spektakl nawiązuje w warstwie plastycznej do teatru barokowego. A skoro barok, to opera. A skoro opera to śpiew. Znana historia w formie spektaklu muzycznego pokaże zabawę konwencjami teatralnymi. Na scenie zobaczymy 10 aktorów, przepiękne lalki autorstwa Diany Sikory oraz grę w żywym planie.

26 września, godz. 16.00, bilety: 15 zł

czas trwania: 55 min., spektakl dla dzieci od lat 3

obsada: Lidia Lisowicz, Dorota Fluder-Głowadzka, Diana Jonkisz, Dorota Bąblińska-Korczycka, Zuzanna Łuczak, Sławomir Mozolewski, Jacek Maksimowicz, Sylwester Kuper, Radosław Biniek, Rafał Ksiądzyna

Nie jestem zwykłym kotem,

Wnet się przekonasz o tym.

Są koty maltuzjańskie,

Kubańskie i birmańskie,

Syjamskie i tobolskie,

Są chińskie i są polskie,

A ja – to rzadka rasa,

Rasa, co dotąd hasa

Na Wyspach Bergamutach

I zawsze chadza w butach.

Koncert realizowany jest w ramach projektu CZAS NA TEATR/TEATR NA CZASIE.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wydrukowanie i wypełnienie OSWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA, które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu spektaklu.