ZMIANA TERMINU – [GALA WIEDEŃSKA/koncert SCENY KAMIENICA]

Strona główna/Koncerty/ZMIANA TERMINU – [GALA WIEDEŃSKA/koncert SCENY KAMIENICA]
Ładowanie Wydarzenia

Uwaga: W związku z zagrożeniem koronawirusem  teatry, muzea oraz inne instytucje kulturalne zostają zamknięte od jutra tj. 12 marca do dnia 25 marca. W związku z powyższym termin Gali Wiedeńskiej uległ zmianie.

Nowy termin to 22 października 


KUP BILET

 

Podczas galowego wieczoru, zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Noc w Wenecji”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, przebojowe „Brunetki, blondynki”, czy arie i kuplety kapryśnej Adeli, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polki „Grzmoty i błyskawice” i „Tritsch- Tratsch” w zabawnej choreografii baletu.

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Wystąpią wybitni soliści śpiewacy z powodzeniem odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej. Całości dopełni piękna scenografia, rekwizyty i bajeczne kostiumy.

Występują:

Liza Wesołowska — sopran

Tomasz Maleszewski — tenor

Balet Sceny Kamienica

Kameraliści Straussowscy

czas trwania koncertu: 110 minut (w tym jedna przerwa 15-minutowa)