Spotkanie rozpocznie się o 17:00 w Biała Dama Multipub (ul. Pułaskiego 16)

Świdnickie Recenzje Muzyczne to projekt, który ma umożliwić fanom muzyki wpływ na repertuar koncertowy Świdnickiego Ośrodka Kultury. Wnioski można składać w formie… autorskich recenzji płytowych! Na autorów 10 najlepszych czekają nagrody i szansa na przyjazd ulubionego wykonawcy. Koncerty zrealizowane w ramach I edycji to Dawid Kwiatkowski, Janusz Radek, Luxtorpeda, Kat z Romanem Kostrzewskim i Kortez. (szczegóły i harmonogram projektu)

Na Wasze recenzje czekamy do 12 marca, a kilka dni wcześniej zapraszamy do udziału w warsztatach.

O WARSZTATACH:
Dowiedz się od jednego z najlepszych polskich dziennikarzy muzycznych jak pisać recenzje płyt. Zapisz się na warsztaty! Czekamy do 5 marca na zgłoszenia osób w każdym wieku pod adresem recenzje@sok.com.pl (w zgłoszeniu wpisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz tytuł ulubionej polskiej płyty 2016 roku). Warto się pospieszyć – tylko 10 miejsc na warsztatach! Udział bezpłatny.

O PROWADZĄCYM:

Tomek Doksa tn

Tomek Doksa
Przygodę z profesjonalnymi mediami zaczynał od rzeszowskiego oddziału „Gazety Wyborczej”, potem zaliczył przygodę w Akademickim Radiu Centrum, pisał do „Aktivista”, „Hiro” i „Exklusiva”. Kierował Muzyką i Filmem w Onecie, współtworzył T-Mobile Music, a teraz jest wicenaczelnym „Gazety Magnetofonowej”, współpracuje też z Interią oraz serwisem Red Bull Muzyka. Na życie zarabia również jako content manager w branży ecommerce.

FB_Recenzje_1200 x 900_v7