Zapraszamy do udziału w III edycji Wielkiej Rapsodii Świdnickiej – imprezy łączącej współczesną kulturę hip-hop oraz historyczne dziedzictwo naszego miasta. Nazwa wydarzenia nawiązuje do książki „Rapsodia świdnicka” autorstwa W.J. Grabskiego. Pula nagród tej edycji WRŚ wynosi 1300 zł!

I edycja WRŚ odbyła się 31 maja 2014 i wystąpił na niej m.in. Trzeci Wymiar (szczegóły wydarzenia).

II edycja WRŚ odbyła się 30-31 stycznia 2015 i wystąpili na niej m.in. Mielzky, Modulators i ZGAS (szczegóły wydarzenia).

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do udziału w bitwie, która odbędzie się 13 lutego 2016 roku w ramach Wielkiej Rapsodii Świdnickiej. Nagroda za I miejsce wynosi 700 zł a za II i III miejsce odpowiednio 400 zł i 200 zł. Poniżej udostępniamy do wglądu i pobrania REGULAMIN oraz WZÓR ZGODY RODZICÓW (dla osób niepełnoletnich chcących startować w bitwie).

WPISOWE do bitwy w cenie biletu: 10 zł

ZGŁOSZENIA DO BITWY należy wysyłać najpóźniej do 12 lutego 2016 na adres: 074@sok.com.pl wpisując w temacie maila „zgłoszenie WRŚ” a w treści maila podając:
1. nazwisko i imię,
2. ksywę,
3. miasto,
4. numer telefonu,
5. informację „Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu Wielkiej Rapsodii Świdnickiej i akceptuję jego warunki”.

PLIKI DO POBRANIA: REGULAMIN [ doc | pdf ] + WZÓR ZGODY [ doc | pdf ]

APLAINDYGO – instrumentalny projekt muzyczny, o ruchomym składzie instrumentalistów, oprócz stałego tria: Bartek Bednarz (bas), Sławomir Jeśko aka Slime (gramofony), Mateusz Chochołek (perkusja). Skład powstał w ramach Wielkiej Rapsodii Świdnickiej #1, gdzie zadaniem zespołu było dbanie o podkłądy instrumentalne dla uczestników bitwy freestyle’owej. Podczas Wielkiej Rapsodii Świdnickiej #3 zespół AplaIndygo również zadba o żywe podkłady, a oprócz tego zagra koncert jako haedliner tej edycji wydarzenia. Będzie ciekawie ze względu na fakt, iż w tym roku obok Mateusza, Bartka i Sławka wystąpią: Mateusz Puławski (gitara) oraz Artur Pawlik aka Blazze (rap). Będzie to niespotykana dawka energii, silnego basu, new school’u i jazzowej gitary, a horyzonty muzycznych stylów ciągnąć się będą od hip-hopu, przez elektronikę, aż do mocno improwizowanych, niespotykanych brzmień.

Aplaindygo

Aplaindygo

WRŚ ban 851x315