Warsztaty w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne, do którego właśnie trwa nabór a nagrodą jest koncert Twojego ulubionego wykonawcy w Świdnicy!

O WARSZTATACH:
Dowiedz się od jednego z najlepszych polskich dziennikarzy muzycznych jak pisać recenzje płyt. Zapisz się na warsztaty z Jarkiem Szubrychtem! Czekamy do 1 lutego na zgłoszenia osób w wieku 16+ pod adresem recenzje@sok.com.pl (w zgłoszeniu wpisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz tytuł ulubionej polskiej płyty 2015 roku). Warto się pospieszyć – tylko 10 miejsc na warsztatach! Udział bezpłatny.

Dwudniowe warsztaty odbędą się w terminie 3-4 lutego w godzinach 15:00 – 20:00. Informacje o miejscu podamy wkrótce.

Koordynatorem projektu jest Bartosz Łabuda: b.labuda@sok.com.pl / tel. 884 891 355

O PROWADZĄCYM:
Jarek Szubrycht – dziennikarz, redaktor naczelny „Gazety Magnetofonowej”, kwartalnika o polskiej muzyce. Prowadzi również portal Red Bull Muzyka i współpracuje z tygodnikiem „Polityka” (wcześniej m.in. z „Przekrojem”, „Machiną”, „Filmem”, „Dziennikiem”). Autor książek o zespołach Slayer i Vader, a także o Maryli Rodowicz, Czesławie Mozilu i Jerzym Fedorowiczu. Właściciel firmy Trzecie Ucho. Koncentruje się na obszarze, na którym spotykają się muzyka, marketing i media. Do jego klientów należą m.in. Sziget Festival i OFF Festival Katowice. Fani muzyki metalowej znają go z zespołu Lux Occulta.

Jarek Szubrycht (foto Łukasz Jaszak)

Jarek Szubrycht (foto Łukasz Jaszak)